SHADOW 0.5MM VENTIPRENE TOP

505 zł

Add to wishlist

Nowy

Więcej informacji

Nowość w 2017 oraz część nowej adaptacyjnej technologii regatowej Henri Lloyd Ventiprene

Zrodzona ze współpracy z załogą Land Rover BAR- uczestnikami Americas Cup. Ventiprene jest pierwszym projektem Technologii Neoprenowej rozwijanym przez Henri Lloyd i jest nową generacją oddychających pianek.

W 2017 kolekcja składa się z 2mm long John I 0,5mm bluzy z długimi rękawami zaprojektowanymi tak, by oferowały najlepsze właściwości Neoprenu – oddychalność i wyjątkową elastyczność.

Wyjątkowa oddychalność tych produktów zapewnia regulację temperatury ciała co skutkuje tym, iż możemy ich używać zarówno w ciepłych i zimnych wodach. Właściwości oddychające redukują nieprzyjemne uczucie lepkości mokrej tkaniny do ciała, co zwiększa uczucie komfortu.

4 stronna elastyczność tkaniny ułatwia poruszanie się a wytrzymałe, nylonowe panele wzmacniają siedzenie, golenie i łydki zapewniając dodatkową ochronę. Wszystkie szwy są płaskie dla zwiększenia komfortu i podklejone dla ochrony przed przeciekaniem

Innymi plusami kombinezonu jest ukryty odpinany panel w kroku i asymetryczne zapięcie na rzep na ramieniu dla ułatwienia zakładania.

Dokładnie przetestowane przez żeglarzy załogi Land Rover BAR: “nosiłem kombinezony piankowe całe moje życie ale to jest najlepszy jaki na sobie miałem” -Freddie Carr.

    Opinie

    Napisz opinię

    SHADOW 0.5MM VENTIPRENE TOP

    SHADOW 0.5MM VENTIPRENE TOP

    Podobne produkty