Skorzystaj z okazji w Henri Lloyd

Drodzy Państwo, na życzenie naszych Klientów przedłużamy weekendową wyprzedaż kurtek i płaszczy do środy (28.10.2015). Przypominamy - wybrane modele tańsze nawet o 70%! Zapraszamy do salonów Henri Lloyd.

Tegoroczna jesień w Polsce jest dość łagodna, jednak synoptycy zapowiadają długą i mroźną zimę. Nie ma więc na co czekać i już dziś warto pomyśleć o odpowiednim wyposażeniu swojej garderoby. Zimą obowiązkowym jej elementem jest dobra kurtka. Powinna nie tylko chronić przed zimnem, ale podkreślać również naszą wyjątkowość i styl.

Odpowiednią kurtkę znajdziemy na pewno w kolekcjach Henri Lloyd. Nie brakuje w nich tradycyjnych pikówek, ciepłych puchówek, ponadczasowych kurtek woskowanych czy eleganckich płaszczy. Wszystkie wykonano przy zastosowaniu nowoczesnych technologii, które Henri Lloyd wykorzystuje również w trakcie produkcji niezawodnej odzieży żeglarskiej.

Od piątku do niedzieli (23-25.10) we wszystkich salonach Henri Lloyd w Polsce oraz w sklepie franczyzowym w Sochaczewie wybrane modele będą tańsze nawet o 70%! To niepowtarzalna okazja na zakup wyjątkowych kurtek i płaszczy w tak atrakcyjnych cenach!

Zapraszamy na zakupy do:
Brodnica, Mazurska 9,
Gdynia, C.H. Klif, Al. Zwycięstwa 256,
Kraków, Galeria Kazimierz, Podgórska 34,
Poznań, C.H. Stary Browar, Półwiejska 42,
Sochaczew, ul. Warszawska 33c
Szczecin, ul. Przestrzenna 11
Toruń, PDT, Rynek Staromiejski 36/38,
Warszawa, MODO, Domy Mody, ul. Łopuszańska 22
Wrocław, D.H. Renoma, Świdnicka 40,