Stylowe kurtki na jesień

Na tegoroczny sezon jesienno-zimowy Henri Lloyd przygotował cały wachlarz kurtek, od puchówek w sportowym stylu po nieśmiertelne pikówki. Co ważne - wszystkie z rozwiązaniami zaczerpniętymi z odzieży technicznej.

Jesień kojarzy nam się nie tylko z kolorowymi liśćmi, ale często też z kapryśną pogodą, dlatego warto zaopatrzyć się w dobrą kurtkę. W sklepach mamy do wyboru najróżniejsze modele, wielu projektantów, jednak co wybrać? Odpowiedź jest prosta. Kto bardziej niż Brytyjczycy zna się na produkcji odzieży na kapryśną pogodę? Od zarania dziejów walczą oni z niesprzyjającą aurą. Co ważne - stawiają w niej nie tylko na komfort i ciepło użytkownika, ale również stylowy wygląd. Połączenie tego spowodowało, że projekty z wysp podbijają serca klientów na całym świecie. Wśród najbardziej znanych brytyjskich marek jest Henri Lloyd.

Na jesień Henri Lloyd przygotował sporo propozycji. Jedną z nich jest tradycyjna bosmanka. Wykonano ją w 60 proc. z wełny, posiada nylonową podszewkę i świetnie dopasowuje się do ciała. Mało tego, projektanci zadbali o to, aby była lżejsza niż jej przednie wersje.

Jej elegancki styl pasuje na każdą okazję. Paniom firma poleca stylowy płaszcz z niezwykle miękkiej tkaniny melton. Jest on uniwersalny i świetnie dopasowany.

Oczywiście w kolekcji Henri Lloyd nie zabrakło miejsca dla nieśmiertelnej pikówki. Kurtka ta charakteryzuje się przede wszystkim wiatro i wodoodpornością - cechy te są szczególnie ważne przy jesiennej pogodzie. Zawdzięcza je wytrzymałej warstwie DWR rozpraszającej wodę i zapobiegającej jej wchłanianiu.

Miłośnicy sportowego stylu na pewno znajdą też kilka propozycji dla siebie, jak np. puchówki. Nie tylko zapewniają użytkownikowi niewiarygodne ciepło, świetnie komponują się z luźnym, miejskim stylem, to jeszcze są niebywale lekkie.

Ponadczasowy wygląd zapewnią nam kurtki woskowane. Cechami charakterystycznymi dla nich są: wyjątkowy połysk, sztruksowy kołnierz, podszewka w kratę, metalowe zamki i napy. Dzięki warstwie wosku są wiatro i wodoodporne.

Zapraszamy na zakupy do salonów Henri Lloyd i na www.henrilloyd.pl