Henri Lloyd przenosi salon do MODO

W Warszawie powstaje pierwszy w Polsce butikowy koncept centrum handlowego. Wśród wielu luksusowych marek nie zabraknie tam również Henri Lloyd.

Nowa inwestycja na ul. Łopuszańskiej 22 w Warszawie będzie się nazywać MODO Domy Mody, jednak nie będzie to zwykłe centrum handlowe. Wyróżniać ma je jakość i brak wielkopowierzchniowych sieciówek oraz outletów. Na 16 tys. m2 powierzchni handlowej znajdzie się w sumie około 350 butików, tylko i wyłącznie renomowanych marek.

Ze względu na tak dużą ilość sklepików całe centrum zostanie podzielone na specjalne strefy odpowiadające konkretnym potrzebom różnych grup klientów, tzn na strefę: mody popularnej, wiodących marek i art fashion. Co ważne – nie zostaną one od siebie odseparowane, lecz będą się przenikały.

MODO Domy Mody zostanie otwarte już w październiku. Wśród wielu ekskluzywnych marek nie zabraknie również butiku firmy Henri Lloyd, który przeniesie się do modowego centrum zakupowego z CH Panorama. Warto przypomnieć, że salon HL w CH Panorama istniał przez 13 lat.

Przypominamy, że firma Henri Lloyd znana jest przede wszystkim z nowoczesnej i niezawodnej odzieży żeglarskiej oraz ekskluzywnych kolekcji mody. Casualowe projekty zaskakują klientów elegancką estetyką. Tradycyjnym wzorom dodawana jest zawsze nutka współczesności, a ze względu na przywiązanie do marynarskiego stylu paski zawsze grają główne skrzypce.