Produkty

Podstawową grupę produktów oferowanych przez firmę Henri Lloyd stanowi najwyższej jakości - odzież żeglarska. Wśród szerokiej gamy produktów dostępne są: spodnie i szorty, kurtki, kangurki, kamizelki, sztormiaki, buty żeglarskie, akcesoria żeglarskiej, produkty dla juniorów.

Kurtka przeciwdeszczowa i sztormiak to podstawowe produkty, które znajdą Państwo w dziale Kurtki, Kangurki i Kamizelki,Sztormiaki. Odzież ta jest wiatro i wodoodporna przy jednoczesnym zachowaniu doskonałej oddychalności. Nasza firma przykłada wszelkich starań, aby zaoferować Klientom produkty gwarantujące najwyższy komfort użytkowania i wytrzymałość, stąd kurtka przeciwdeszczowa czy sztormiak Henri Lloyd to właściwy wybór niezależnie od pogody.

Kamizelka asekuracyjna to niezbędna część garderoby zarówno młodego, jak i bardziej doświadczonego żeglarza. Gwarantuje bezpieczeństwo i idealne dopasowanie do ciała.

Wśród produktów oferowanych przez naszą firmę znajduję się także buty żeglarskie, zarówno klasyczne mokasyny żeglarskie wykonane z najwyższej jakości materiałów, jak i te nie przyjmujące wody, szybko schnące i oddychające. Dodatkowo oferujemy także spraye do czyszczenia i pielęgnacji obuwia.

Odzież produkowana przez firmę Henri Lloyd to nie tylko odzież żeglarska ale także odzież

codzienna (casualowa) damska i męska.

Odzież damskia to przede wszystkim kurtki i płaszcze, swetry, bluzki, sukienki, spodnie oraz akcesoria.

W dziale odzieży Męskiej dostępne są kurtki, koszulki polo, swetry, koszule, t-shirty, bluzy, spodnie

akcesoria i obuwie.