BUTY ŻEGLARSKIE OCTOGRIP MONO WHT

315 zł

-135 zł - 30%

450 zł

Add to wishlist

Nowy

Więcej informacji

Henri Lloyd Octogrip Mono to pierwszy model nowej generacji butów żeglarskich stworzonych z jedno-panelowej konstrukcji bez użycia szwów.

Osiągnięto to poprzez nakładanie kolejnych warstw tworzywa oraz całkowite usunięcie pęcherzyków powietrza co zapewnia ich wodoodporność. 

Jak w poprzednim modelu Octogrip, lekkość, szybkie schnięcie oraz bardzo niska absorbcja wilgoci były głównymi założeniami przy ich projektowaniu. Rezygnacja ze szwów na rzecz jednolitej konstrukcji znacząco wpływa na wytrzymałość w czasie intensywnego użytkowania na pokładzie.

 Projekt i wydajność podeszwy Octogrip opracowane były po to by zmaksymalizować powierzchnię styczności z pokładem i umożliwić odprowadzenie wody kanalikami spod buta by zapobiec utracie przyczepności – w bardzo podobny sposób jaki działa opona samochodowa. Podwójna mieszanka ostro ściętej lepkiej gumowej podeszwy pomaga przecinać się przez napiętą powierzchnię wody i odprowadzające wodę kanaliki które pomagają wypchnąć ja spod powierzchni by zapewnić tarcie i całkowitą przyczepność.

  • Wysoka elastyczność

    Wysoka elastyczność

    Tkanina posiadające właściwości elastyczne, dopasowujące się do ciała użytkownika.

  • Wzmocnienia

    Wzmocnienia

    Użycie dodatkowych elementów w celu wzmocnienia newralgicznych miejsc najbardziej narażonych na uszkodzenia.

Opinie

Napisz opinię

BUTY ŻEGLARSKIE OCTOGRIP MONO WHT

BUTY ŻEGLARSKIE OCTOGRIP MONO WHT

Proponowane

Podobne produkty